COOPER&HUNTER toplotna črpalka EcoPower R290 CH-HP15UIMPZM 15 kW – Monoblock
Cooper&Hunter Eco Power so izredno učinkovite toplotne črpalke, ki za svoje delovanje uporabljajo ekološki plin R290 ter spadajo v najvišji energijski razred A+++. Oblikuje jih antikorozijsko plastično ohišje v antracit barvi, izredno tiho delovanje in vgrajen Wi-Fi modul kateri omogoča upravljanje na daljavo. Črpalka premore segrevanje vode do 75°C in deluje vse do –25°C zunanje temperature. Model CH-HP15UIMPZM se ponaša z močjo 15 kW
Šifra: CH-HP15UIMPZM Kategoriji: , Brand: Cooper&Hunter
Možnost plačila na obroke - Leanpay
  • Možnost plačila v poslovalnici in osebni prevzem
Dobava: 3-5 dni oziroma preveri dobavo na info@boh-i.si ali 030 422 222
MONOBLOC IZVEDBA DOBAVLJIVA V TREH RAZLIČNIH MOČEH
Toplotna črpalka Ecopower nima notranje enote, ker so vse komponente v zunanji enoti. Ogrevalni sistem je veže direktno na zunanjo enoto, s tem zagotovimo da hladilno sredstvo ostaja zunaj objekta. Za montažo takega sistema izvajalec ne potrebuje posebnih znanj glede hladilnih sredstev (plina), namreč montira ga lahko vodovodar. Cooper&Hunter Ecopower enote so dobavljive v 9kW enofazni / enoventilatorski, 15kW trofazni / enoventilatorski in 22kW trofazni / dvoventilatorski obliki.
PROPAN R290
IZREDNA UČINKOVITOST – A+++
NAPREDNA INVERTERSKA TEHNOLOGIJA
STABILNO DELOVANJE V EKSTREMNIH RAZMERAH
TEHNOLOGIJA IN IZOLATIVNOST ZA TIHO DELOVANJE
15kW izvedba:
Zvočna moč: 58 dB
Zvočni tlak (1m od enote): 44 dB
Tehnične podrobnosti
Moč: 15 kW (enoventilatorski)
Faze / napajanje: 3 fazni / 380,415 V/50 Hz/3 N; maks elek. tok 10.5 A
Ogrevalna moč: 5,40–14,95 kW
Hladilna zmogljivost: 3,60–10,50 kW
Poraba energije: Hlajenje – 1,12 do 4,47 kW
Ogrevanje – 1,05 do 3,85 kW
Maks. poraba – 5.3 kW
Priključek za vodo: 1 col
Odpornost izmenjevalnika toplote: 20 kPa
Tlak obtočne črpalke: 7.5 m
Prostornina polnjenja hladilnega sredstva R290: 0.85 kg
Zvočni tlak: 58 dB(A); 1m od enote – 44 dB
Območje delovanja (zunanja temp.): do –25 do +43 °C
Najvišja temp. vode: do 75 °C
Material ohišja: ABS plastika
Odpornost na korozijo/praske/rjo: Da/Da/Da
Upravljanje na daljavo: Da, aplikacija WarmLink
Zaslon: 12.7 cm (5″), na dotik
Barva: Antarcit
Energijski razred: A+++
Dimenzije: 1287 × 458 × 928 mm
Garancija: 3 leta
Subvencija EKO sklada
Teža 0,00 kg
Montaža
Brez montaže, Z montažo
Shopping Cart
COOPER&HUNTER toplotna črpalka EcoPower R290 CH-HP15UIMPZM 15 kW - Monoblock A++